NUTREVER'e Hoş Geldiniz
16 Nisan 2024, Salı 16:26
Nutrever Sporcu Besinleri

NUTREVER KİMDİR?

NUTREVER, sporcu gıdası ve takviye edici gıdalar sektöründe 20 yılı aşkın bir tecrübeyle müşterilerine hizmet eden SERE GIDA SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. firmasının ithalatını yaptığı, Avrupa’nın en iyi üreticilerinde üretilen sporcu gıdası markasıdır.

NUTREVER NEREDE ÜRETİLİYOR?

Ürünlerimiz Almanya, Çek Cumhuriyeti gibi Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde en güvenilir sporcu gıdası üreticilerinde üretilmektedir.

NUTREVER HAMMADDELERİNİ NEREDEN TEMİN EDİYOR?

Her ürünümüz için en iyi kaliteyi sağlayabilmek adına en iyi hammadde tedarikçileri ve tecrübeli üreticileriyle iş birliği yapmaktayız.

 

Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler CREAPURE® , CARNIPURE gibi kalitesi dünya standartlarında kabul görmüş hammaddelerdir.

 

                     

 

Whey Protein ve Gainer Formula gibi ürünlerimizde kullanılan Whey Protein hammaddesi yüksek çözünürlüklü INSTANT WHEY olup ayrıca CFM Teknolojisiyle üretilmektedir. 

 

                    

 

Ayrıca amino asit grubumuzda yer alan Creatine, L-Glutamine ve BCAA Powder ürünlerimizde kullanılan tüm hammaddeler Veganlar ve Vejetaryenler için uygundur.

NUTREVER KALİTESİNE GÜVENCE

NUTREVER ürünleri, mükemmel bileşenleri ve eşsiz formülleri ile kaliteli sporcu gıdaları üretmekte olan Avrupa’nın lider üreticilerinde üretilmektedir. Tecrübemize duyulan güven ile ithalatını yaptığımız NUTREVER markasında kaliteden ödün vermediğimize emin olabilirsiniz.

Ürünlerimiz GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve HACCP koşullarını sağlayan, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi kriterlerine uygun tesislerde üretilmektedir. Ayrıca yine tesislerimiz IFS FOOD (Uluslararası Gıda Standardı) ve FSSC 22000 (Gıda Güvenliği Sistem Sertifikasyonu) sertifikalarına sahiptir.

 

 

NUTREVER KALİTE TESTLERİ

Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti ürün kalite standartlarını sağlayabilmek adına analizlerden geçirilmekte olup ayrıca ithalat aşamasında ülkemize girişinde de tüm analizlerden geçirilmektedir. Bu yüzden her ürünümüzü gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

 

 

Nutrever Facebook Hesabı Nutrever Twitter Hesabı Nutrever Instagram Hesabı